Wpisy z wrzesień, 2008

WAŻNE – podpisy pod statutem


W dniu 1.10.2008 (środa) o godz. 18 w klatce 105 odbędzie się ostatnie zebranie, którego celem będzie uzyskanie podpisów pod projektami uchwał 5/2008 (dotycząca statusu wspólnoty) i 6/2008 (dotycząca pełnomocnictwa do dyspozycji kontem wspólnoty).

Proszę o stawienie się celem podpisania listy do głosowania

Z poważaniem,

Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej SKALNA 105-109

Statut wspólnoty

Nadal trwa zbieranie podpisów po uchwałą dotyczącą statutu wspólnoty. Proszę osoby, które jeszcze nie złożyły podpisu o informację kiedy mogą to zrobić na email roznicki@o2.pl. Proponuję następny termin spotkania w sprawie złożenia podpisu na sobotę godzinę 18:00 pod klatką 105.

Ogrodzenie ogródków

Proszę o komentarze dotyczące pomysłu ogrodzenia ogródków od strony południowej.

Uchwała nr 6/2008

WAŻNE – uchwała dotyczy otwarcia rachunku bankowego Wspólnoty.

Projekt uchwały jest dostępny tutaj.

Prosimy z zapoznanie się z projektem uchwały i przesłanie ewentualnych uwag. Zbieranie podpisów odbędzie się w następnym tygodniu.

Uchwała nr 5/2008

WAŻNE – uchwała dotyczy przyjęcia statutu Wspólnoty Mieszkaniowej.Projekt uchwały jest dostępny tutaj.Prosimy z zapoznanie się z projektem uchwały i przesłanie ewentualnych uwag. Zbieranie podpisów odbędzie się w następnym tygodniu.Pismo przewodnie firmy Arpol w sprawie pojęcia niezbędnych do funkcjonowania wspólnoty uchwał.

Czujnik ruchu w garażu klatki 109

W garażu klatki nr 109 zdemontowany został czujnik ruchu przez firmę , która wykonywała instalację elektryczną . Czujnik ten jest niesprawny i w ramach gwarancji będzie on wymieniony. Włączanie światła w ww. garażu odbywa się tylko poprzez przycisk.

Nowe kody do domofonów

Zakład Handlowo-Usługowy ELHEM zmodyfikował kody do domofonów. Osoby, które założyły konto w portalu powinny otrzymać emaila zawierającego nowy kod przypisany do odpowiedniej klatki i piętra. Pozostałe osoby prosimy o kontakt z sąsiadem z piętra lub członkiem zarządu celem uzyskania kodu. Prosimy także o nadsyłanie emailów z adresem celem zarejestrowania w portalu.